קריינות באנגלית

קריינות באנגלית מתבצעת עבור חברות שעבדות מול חו"ל, חברות שרוצות להקליט פרסומות עבור קהל מעבר לים ועוד. עבודת הקריינות במקרה זה דומה לכל עבודת קריינות מבחינה זו שהיא מתבצעת על ידי קריין מקצועי ובאולפן שנותן את התנאים הטובים ביותר של ההקלטה. כמובן, במקרה זה חשוב מאד למצוא קריין שהשפה האנגלית שוטפת אצלו.

דוגמאות לקריינות באנגלית

קריינות באנגלית ל-Philip Morris
קריינות באנגלית ל-Bank Hapoalim
קריינות באנגלית ל-Simulations
קריינות לסרטון StickIt

 

חשיבות המבטא בקריינות באנגלית

במקרים של קריינות באנגלית ישנה משמעות רבה מאד למבטא או נכון יותר לומר, לחוסר המבטא של מי שמבצע את ההקלטה. על הקריין עצמו להיות בעל אנגלית ברמת שפת אם, ללא מבטא ועם יכולת להגיש טקסט בצורה נקייה. ברגע שאתם מבקשים לבצע את עבודת הקריינות אתם צריכים לחשוב מי יאזין להקלטה שלכם ואז אם תחליטו שיש צורך בדגשים שונים או במבטא שמיועד לקהל יעד מסוים תוכלו לחפש אחר קריין מתאים אך באופן כללי אפשר להגיד כי לרוב העבודה נעשית על ידי קריין שדובר אנגלית שוטפת ללא מבטא.

הקלטת הקריינות רק באולפן מקצועי

את עבודת הקריינות יש לבצע רק באולפן המיועד לכך. הקלטה "ביתית" (כלומר לא במקום מקצועי המתאים לכך ואין זה משנה אם היא בבית או במשרד) עלולה להשיג את התוצאות הלא נכונות עבורכם ואפילו לפגוע בכם. אולפן מקצועי יעניק את התוצאה הטובה ביותר להקלטה כאשר אפשר לבקש ממנו בקשות שונות אם יש צורך בכך כולל הוספת מוזיקת רגע להקלטה ועוד.

בחירת הקריין המתאים לכם

קריינות באנגלית מחייבת אתם למצוא את הקריין המתאים ביותר עבורכם ורגע לפני שאתם מתחילים לחפש אחר קריין שיכול להיות שיתאים למשימה שלכם אתם צריכים לחשוב מה המשימה שאתם רוצים שהוא יבצע ומיהו קהל היעד אשר עומד לשמוע את הקריינות. חשוב להבין כי קריינות באנגלית היא זרה לאנשים רבים ולכן, אם אתם רוצים להקשיב לעבודות קודמות של הקריין אך אתם לא חשים בטוחים באנגלית שלכם כדאי שתבחרו לעשות זאת עם אדם נוסף אשר דובר אנגלית שוטפת שיוכל לבחון יחד אתכם מי הקריין הטוב לעבודה שאתם רוצים ממנו.

קידום העסק

תחום המדיה בישראל, על כל רוחבו, חוצה גבולות ומדינות. תחום זה, על כל גווניו מהווה את הגלגלים המקדמים את מגזרי העסקים והחברות, גדולים כקטנים. אלו מבוססים על קשרי גומלין עם חו"ל, כאשר הידע והשליטה בשפה האנגלית הכרחיים. חברות ועסקים רבים נבנים ומתקיימים ע"י עבודה משותפת עם גופים בין לאומיים.

כאשר עסק שואף לקדם עצמו דרך המדיה לעבר חו"ל, עליו לעשות זאת בצורה יעילה, אטרקטיבית וכמובן מכובדת. למשל עסק, בעל נתב שיחות באנגלית המיועד ללקוחות בארץ ובחו"ל, קריינות באנגלית בעלת מבטא שאינו תואם את קהל היעד, נשמעת פחות רצינית ולא מקצועית. קריינות מקצועיות ורהוטה ללא מבטא, עוזרת לשיווק יעיל, ונשמעת מכובדת באוזני המאזין לה. האוזן הישראלית מעדיפה קריינות באנגלית אמריקאית. בפרסומות ברדיו ובטלוויזיה שבהן מוכנסים משפטים באנגלית עם מבטא ישראלי, נשמעות,פחות אמינות, ופחות נעימות לאוזן.

אשמח לעזור לכם עם שירותי קריינות באנגלית אמריקאית נעימה ברמת שפת אם, ללא מבטא. כך אוכל לסייע לקידום עסקיכם בצורה מכובדת ועניינית.

קריינות באנגלית אמריקאית ובעברית.

מחפש קריינית?