קריין באנגלית

קריין באנגלית

קריין באנגלית הוא מי שיכול ויודע לבצע את עבודת הקריינות תוך שהוא מבצע אותה בשפה האנגלית. קריינות באופן כללי יכולה לשמש אותנו בצורות שונות ובניהן לצורך הקלטת הודעות במרכזייה, הקלטות מבצעים, הקלטת משיבון, פרסומות ועוד. עבודת הקריין היא להקריא את הטקסט בצורה ברורה ובאינטונציה אשר מתאימה לדרישות של המקום שמבקש את אותה הקלטה.

קריטריונים לקריין באנגלית

כדי להיות קריין באנגלית על הקריין לעמוד כמה קריטריונים ובניהם:

  • קול המתאים להקראה – בבחירת קריינות יש להתייחס לקול של הקריין (מובן שאפשר גם לחפש קריינית). הקול צריך להיות מתאים להקלטה וחשוב לא פחות, הוא צריך להתאים למקום שמזמין את ההקלטה עצמה. כומר, יכול להיות שלחברת היי טק יהיו דרישות שונות מאשר מפעל ומובן שהדרישות במקרה של פרסומות יהיו שונות גם הן.
  • הכרות עם עולם הקריינות – לא כל אחד יכול להיות קריין ואין זה משנה אם מדובר בביצוע בשפה האנגלית או בשפה העברית. על הקריין להיות מקצועי, להבין מה המשמעות של הקריינות, לדעת להגיש את הטקסט עם הדגשים הנכונים ולהכיר את הליך ההקלטה באופן כללי.
  • אנגלית ברמת שפת אם – בחיפוש אחר קריין באנגלית יש למצוא קריין שהאנגלית שלו היא ברמת שפת אם וללא מבטא. לפני שבוחרים את הקריין מומלץ מאד להאזין להקלטות קודמות שלו ולהתרשם כיצד הוא מבטא את המסרים השונים שהוא הקליט.

למה עוד אתם צריכים לצפות

חברות שההתמחות שלהן היא קריינות באנגלית צריכות לתת תחת קורת גג אחת את כל מה שאתם יכולים לצפות לו. בין היתר אתם יכולים לצפות לכך שההקלטה עצמה תתבצע באולפן מקצועי שיסנן את הרעשים ויעניק לכם תוצאה של הקלטה חלקה שבה נשמע המסר בלבד.

בחינת הקריין הטוב עבור כל משימה

אם יש לכם צורך למצוא קריין באנגלית אתם צריכים לחשוב מה המטרה שלכם ומי קהל היעד שעומד להאזין לקריינות. לאחר מכן תוכלו להתחיל לחפש את הקריין עם הניסיון המתאים ובעל הקול המושלם למשימה. כמובן, חברה המתמחה בתחום זה תוכל לעזור לכם ולסנן עבורכם קריין לכל מטרה.